В Одесі замінували вулицю з консульством РФ

18 марта, 2018
Поліція перевіряє інформацію про замінування вулиці Гагарінське плато, де розташоване генконсульство РФ. Анонімне повідомлення надійшло на 102. На місці працюють наряди поліції, вибухотехніки та кінологи — повідомили в МВС.

Консульство росії в Одесі. Вибори путіна. Гагарінське плато, 14.

Опубліковано Сергієм Стерненком Неділя, 18 березень 2018 р.

Трансляція Сергія Стерненко

Правоохоронці перекрили вулицю. Біля поліцейського кордону чергують декілька десятків представників патріотичних організацій.
«Ми забезпечуємо публічний порядок та режимні заходи в зв’язку із повідомленням про замінування», — повідомив з місця подій начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Іван Іщенко.
Зазначимо, що сьогодні проходять вибори президента в Росії. Як повідомили раніше в МЗС України, голосування в дипломатичних і консульських представництвах РФ на території України може відбутись лише якщо вибори 18 березня не будуть проводити на тимчасово окупованих РФ територіях України – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 18 березня на територію диппредставництв РФ пропускатимуть лише осіб з дипломатичним статусом.

Teги


Комментарии


Читайте также