mayak

Вінниця зробила останній крок до впровадження електронного квитка

30.06.2018

НОВОСТИ

Вінницька міська рада ухвалила рішення про впровадження єдиного «електронного квитка» у громадському транспорті, пише видання «20 хвилин«.

Системою е-квитка передусім обладнають муніципальний транспорт (320 одиниць), а потім маршрутки (260 одиниць).

Згідно з рішенням, до неї мають підключити увесь громадський транспорт міста протягом 16 місяців. А на виготовлення валідаторів закладено чотири місяці.

Для оплати проїзду можна буде користуватися неперсоналізованою карткою та муніципальною карткою вінничанина. Подивитися баланс на картці можна буде на сайті та в мобільному додатку, які планують створити.

Система е-квитка, яка складатиметься з Автоматизованої системи обліку оплати проїзду (АСООП) та системи Автоматичного визначення місцезнаходження транспортного засобу (АВМТ) належатиме місту в особі комунального підприємства «Вінницякартсервіс».

Впроваджувати «електронний квиток» буде чеська компанія «Mikroelektronika», яка у березні перемогла на тендері серед 14 конкурентів.

Нагадаємо, в Одесі «електронний квиток» відкладається через сумніви Антимонопольного комітету України у законності конкурсу, в якому перемогла компанія «Одеська міська карта». Це був єдиний учасник конкурсу.

Поделиться


Оставить комментарий: