mayak

Стол топ-менеджера: советник главы Одесской ОГА

01.12.2014

ИНФОГРАФИКА

МАЯК решил приоткрыть завесу тайны с чиновничьих кабинетов. В рубрике «Стол топ-менеджера» бывший журналист, а ныне советник главы Одесской облгосадминистрации Зоя Казанжи. В этой рубрике — читайте о том, что используют в повседневной работе успешные топ-менеджеры.

Зоя стол (2)

 Про функції

Я працюю на прийняття і транслювання інформації. Необхідно розуміти, які процеси відбуваються у місті та області для інформування та відпрацювання подальших кроків.

Це робота із нематеріальними категоріями: їх не можна побачити, їх важко оцінювати, але вони мають велике значення.

 Принципи управління колективом

Я не люблю, коли людина йде на роботу і боїться. Тому намагаюся створити довірливу атмосферу. Дорослі люди домовляються – і роблять, щось не виходить – можна завжди знайти вихід.

 Про графік роботи

Нормованого графіку немає. Приміром, перший місяць в ОДА працювала без вихідних – і мені було абсолютно комфортно. Це мій ритм життя.

По натурі я сова. Продуктивно працюю у другій половині дня, тому до обіду проводжу заплановані зустрічі поза стінами обладміністрації.

Взагалі у мене все зміщується до вечора – напевно, це журналістська звичка.

kazangi

«Контрольований» хаос

Насправді, паперів у мене не багато, а потрібний документ завжди знаходиться під рукою. Не можу пояснити, але мені так комфортніше.

При цьому у шафах (вдома також) – у мене порядок, а на столах – легкий хаос (сміється).

001

«Честный журналист продается один раз»

В Україні, а в Одесі тим паче – дуже мало людей, котрі вміють класно писати в жанрі «виробничого» роману. Аркадій Ромм – один із них. Я отримала справжній кайф від цієї книги. Хочете зрозуміти, хто такий журналіст і що з ним відбувається – прочитайте Ромма.

Тому ця книга ось тут на столі.

002

Україна!

Це мені подарував знайомий, з котрим ми їздили на Майдан у Київ. На 8 Березня. На зворотній стороні написано «Борцу за справедливость – от соратника» — я сміялась, коли отримала такий подарунок. Вийшло зворушливо.

003

Keep Calm

А ось це подарунок від мого племінника. У мене всі племінники – хлопчики. Я їх називаю «божевільні» племінники (сміється). Вони зростають у сьогоднішніх реаліях, відповідно це для мене не просто подарунок – а знакова система. Для мене це важливо.

 

004_

Пенал

Я дуже люблю пенали. У цьому – майже всі ручки подаровані. Коли у мене почався новий етап у житті – всі раптом почали мені дарувати ручки. Першою мені подарували ось цю червону ручку зі стразами. Лиш уявіть її в моїх руках. Абсолютно не мій характер. Я віддаю перевагу олівцям.

005

Must read для чиновника

Книга «Тремтячі еліти» Олега Покальчука — людини,  котру я знаю і дуже люблю. Ця книга повинна лежати на столі кожного, хто вирішив йти у владу.

 

Стол топ-менеджера: руководитель компании «Provectus»

Стол топ-менеджера: тим-лидер в компании «Lohika»

Поделиться


Оставить комментарий: