Валерій Лавровський
19 июля 2022

У США з притулку врятували 4000 біглів

У штаті Вірджинія правоохоронці врятували близько чотирьох тисяч біглів з притулку для розведення собак цієї породи. Тварини були поранені, хворі та недогодовані, повідомляє The New York Times.

Фото — Meredith Lee.

Фото — Meredith Lee.

Згідно з розслідуванням, собаки перебували в жахливих умовах — їх годували їжею з пліснявою, живими комахами та фекаліями; собак із захворюваннями піддавали евтаназії замість лікування, іноді присипляли без анестезії.

Також у комплексі не було кондиціонування, температура в приміщеннях сягала 32 °C. Загалом за дев’ять місяців перевірок Міністерство сільського господарства США виявило понад 70 порушень Закону про добробут тварин.

Власником об’єкту була компанія Envigo, яку придбала фармацевтична компанія Inotiv у листопаді минулого року. В червні Inotiv оголосила, що підприємство буде закрито. Згідно з таємним розслідуванням зоозахисної організації Humane Society в іншій подібній установі Inotiv у штаті Індіана собак, свиней, приматів та гризунів використовували для перевірки токсичності ліків.

Усіх собак з Вірджинії мають перевезти в інші притулки пізніше цього року. Відомо, що вилучили вже 446 біглів. Також волонтери з Humane Society просять про фінансову допомогу, щоб вивезти тварин з комплексу. Вони називають це «найбільшою рятувальною операцією в історії».

читайте также
Комментарии