Саша Лоскутов
27 мая 2022

Помер один із засновників Depeche Mode

26 травня на 60-му році життя помер клавішник і один із засновників синті-поп-групи Depeche Mode — Ендрю Флетчер. Про це повідомляється в офіційному Twitter колективу.

Фото — Jakubaszek/Getty Images.

Фото — Jakubaszek/Getty Images.

«Ми вражені й сповнені непереборного смутку у зв’язку з передчасною смертю нашого дорогого друга, члена сім’ї та товариша по групі Енді Флетчера», — зазначено у заяві.

У 1970-х Флетчер та його шкільний друг Вінс Кларк створили музичний гурт No Romance In China, де він грав на бас-гітарі. У 80-х познайомився з Мартіном Гором, після чого група перетворилася у Composition of Sound. Пізніше до «бенду» приєднався Девід Гаан. Так виникла Depeche Mode.

Після того, як Кларк пішов з групи у 1981 році, Флетчер почав грати на синтезаторі. Крім цього, він займався організацією зйомок кліпів та менеджментом Depeche Mode. У 2020 році внесений до Зали слави рок-н-ролу.

Depeche Mode («Вісник моди») — британський музичний колектив, що утворився 1980 року в Базілдоні. Гурт створив власний стиль у жанрах електронної та рок-музики і є одним із найуспішніших та довгоживучих гуртів світу.

читайте также
Комментарии