Саша Лоскутов
13 июля 2022

Таїланд планує каструвати сексуальних злочинців

Таїланд має намір приєднатися до невеликої групи країн, які практикують хімічну кастрацію як покарання для педофілів, ґвалтівників та інших сексуальних злочинців. Про це повідомляє Vice.

Фото — Amnesty International.

Фото — Amnesty International.

Відповідно до законопроєкту, ухваленого Сенатом Таїланду, сексуальні злочинці будуть отримувати ін’єкції, які тимчасово знижуватимуть рівень тестостерону та статевий потяг. Влада сподівається, що ця процедура допоможе зупинити їх від подальших правопорушень.

Ін’єкції призначатимуть лише за згоди сексуального злочинця та після схвалення двома експертами: психіатром та лікарем. Зазначається, що злочинці, які пройшли процедуру хімічної кастрації, отримають менший термін ув’язнення. Їм також доведеться носити електронні браслети та перебувати під наглядом протягом 10 років.

Законопроєкт очікує повторного підтвердження нижньою палатою та офіційно стане законом, коли його опублікують у Королівській газеті. Терміни ухвалення законопроєкту невідомі.

За даними Міністерства охорони здоров’я Таїланду, в 2013 році було зґвалтовано понад 31 000 жінок, більшість із яких були студентками університетів та шкіл.

Хімічна кастрація використовується в наступних країнах: Польща, Південна Корея, росія, Австралія, Велика Британія та деякі штати США.

читайте также
Комментарии