Елеонора Чорноморченко
08 сентября 2022

В українських ДРАЦС можна користуватися «Дією»

Українці, які замовлятимуть та отримуватимуть послуги в органах ДРАЦС, зможуть показати електронний паспорт у «Дії» та поділитися цифровою копією документа. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Зображення — Дія.

Зображення — Дія.

Щоб поділитися копією е-паспорта, необхідно буде відкрити застосунок та обрати штрихкод. Працівник ДРАЦСу зможе зісканувати його або вручну ввести в систему 13-значний код, який розташований під ним. Після цього людині необхідно буде просто підтвердити запит на передачу даних.

У Мінцифри розповіли, що завдяки такому шерингу виконуються одразу дві функції: підтвердження особи та отримання необхідних копій. Це допоможе скоротити час на обслуговування та зменшить кількість помилок при ручному внесенні персональних даних. Окрім того, людям більше не треба буде робити ксерокопії.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що тепер можна буде навіть одружитися, якщо забули паспорт вдома. Щоб скористатися послугою шерингу, необхідно оновити «Дію» до останньої версії.

читайте также
Комментарии