Валерій Лавровський
28 июня 2022

У Польщі відкрили першу в ЄС виставку знищеної російської техніки

У Варшаві на Замковій площі відбулося відкриття виставки знищеної російської техніки під назвою «За нашу і вашу свободу». Це перша подібна подія на території країн ЄС та НАТО, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

На виставці можна побачити такі експонати: основний бойовий танк російської армії — Т72Б, 152-мм самохідна артилерійська установка «Мста-С» та зразки снарядів реактивної системи залпового вогню «Ураган» та «Смерч».

В офіційній церемонії відкриття виставки взяли участь заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, керівник канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик та заступник міністра національної оборони Польщі Войцех Скуркевич.

«Ми хочемо показати, що через нашу територію російські танки можуть потрапити до Європи тільки як виставкові експонати. Україна вже довела, що є надійним щитом Європи на сході», — заявила Ганна Маляр.

«За нашу і вашу свободу» — один з неофіційних польських національних девізів. Вперше гасло прозвучало у 1831 році та потім використовувалось у різних історичних подіях.

Усі фото — пресслужба Міноборони.

читайте также
Комментарии