Елеонора Чорноморченко
25 октября 2022

Фото дня. «Антисписувальні» капелюхи філіппінських студентів

У філіппінських соцмережах завірусилися фото студентів коледжу в місті Легаспі, які складали іспити у «капелюхах проти шахрайства». Учні створили різноманітні конструкції, які не дадуть їм списувати одне в одного, повідомляє BBC.

Фото — Mandane-Ortiz R Mary Joy.

Фото — Mandane-Ortiz R Mary Joy.

Почалося все з того, що викладачка коледжу в місті Легаспі Мері Джой Мандейн-Ортіс попросила студентів зробити для іспиту головний убір, який запобігатиме списуванню чужих робіт. Насамперед йшлося про звичайні вироби з паперу, однак студенти підхопили ідею з ентузіазмом та створили найрізноманітніші конструкції з картону, пакетів із супермаркету, цукерок, коробок для яєць та навіть парасолі.

Дехто створював складні головні убори з різного мотлоху, який трапився їм під руку, а дехто одягав вбрання на Гелловін — капелюхи, шоломи або маски.

Викладачка розповіла, що на це її надихнула методика, яку раніше використовували викладачі в Таїланді. Так, у 2013 році в мережі стало вірусним фото студентів університету в Бангкоку, які складають іспити, одягнувши аркуші паперу, які не давали їм дивитися убік.

«Антисписувальні» капелюхи філіппінських студентів також стали популярними. Самі учні так захопилися ідеєю, що прийшли до коледжу в нових головних уборах навіть наступного дня після іспиту. Світлини опублікувала у своєму Facebook-акаунті викладачка Мері Джой Мандейн-Ортіс.

читайте также
Комментарии