Таіна Федосеєва
22 сентября 2022

Мемний кіт Степан повернувся до України й буде далі допомагати тваринам

Знаменитий харківський кіт-блогер Степан повернувся з Францїі до України. Про це повідомляється на його офіційній сторінці в Instagram — там опубліковано фото Степана зі Львова.

«Сенсаційна новина! Я, кіт Степан, повернувся в Україну. Впевнений, що кожен, хто любить Батьківщину, може бути корисним. Особливо коти. Тому я присвячую свою сторінку не лише веселому контенту, щоб викликати усмішку. Ми робимо надзвичайно важливу справу. Ми рятуємо тварин з усієї України», — сказано у повідомленні.

Степану вже вдалося зібрати понад 15 тисяч доларів на допомогу українським зоозахисним організаціям та Миколаївському та Харківському зоопаркам. Тепер на його сторінці організовано новий збір.

Через тиждень після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Степан та його власниця Анна евакуювалися з харківського району Північної Салтівки, який зазнав дуже великих руйнувань.

Ми писали, що Степан отримав відзнаку World Influencers and Bloggers Awards у Каннах. Нагороду вручають найпопулярнішим блогерам світу.

Дуже коротко: війна поставила під загрозу нашу роботу, тому ми просимо вас допомогти й далі робити те, що в нас добре виходить, — розповідати про культуру, науку, доказову медицину та психологію, історію, архітектуру та урбаністику, права людини, секс і фемінізм. А ще якими постають ці теми при погляді крізь призму війни.

 

Як це зробити?

 

Patreon | Банка Monobank | PayPal: info@mayak.org.ua

читайте также
Комментарии