Олександра Подгорна
26 мая 2022

Авторку посібника «Як вбити свого чоловіка» визнали винною у вбивстві свого чоловіка

«Винна у вбивстві другого ступеня» — присяжним округу Малтнома знадобилося близько 24 годин, щоб вирішити долю письменниці романів з Орегону Ненсі Кремптон Брофі, яку судили за звинуваченням у холоднокровній розправі над своїм чоловіком-кухарем. Розслідування тривало близько чотирьох років.

Фото — People.

Фото — People.

За матеріалами справи, вбивство Даніеля Брофі було скоєно у 2018 році. Щоб позбавити Даніеля життя, його дружині довелося зробити два постріли з пістолету.

Мотивом стали фінансові труднощі сімейної пари — письменниця застрахувала життя чоловіка на значну суму напередодні вбивства.

Через три місяці після вбивства письменниця була заарештована та звинувачена. Кремптон Брофі наполягала на своїй невинності, захист стверджував, що вона любила чоловіка і дбала про нього. Проте присяжні винесли обвинувальний вердикт, проаналізувавши низку фактів та свідчень.

Цікаво, що суддя відмовився використовувати книгу Кремптон-Брофі «Як вбити чоловіка» як доказ її провини. В бібліографії підсудної також можна знайти романи «Не той чоловік» та «Не той коханець».

читайте также
Комментарии