Реклама на «Маяку»

Аудитория

Ми знайомі з нашим читачем дуже добре. За 8 років існування журналу ми провели десятки опитувань, конкурсів та тестів, щоб краще розуміти, що цікавить нашого читача.

Нашому читачеві від 25 до 45 років. Він у всіх сенсах міський мешканець – їсть смачно, подорожує, дивиться кіно, читає та любить своє місто. Серед аудиторії Маяка немає ґендерного перекосу — практично однаково нас читають і жінки, і чоловіки. Винятком може стати Instagram, де аудиторія переважно жіноча.

Якщо ми відмовляємо вам, як рекламодавцю, тому що наша цільова аудиторія на матеріал відреагує слабо, швидше за все, ми не брешемо. Ми можемо допомогти вам підібрати вдалий формат подачі або порадити інше медіа, де ваша реклама буде виглядати органічніше.

Где нас читают?

Сайт
унікальних відвідувачів
Facebook
65 000 підписчиков
Telegram
8 300 підписчиков
Instagram
18 600 підписчиков
YouTube
6 000 підписчиков
Cтруктура трафика:
Cтруктура трафика:
60%
соцмережі
15%
пошук
15%
прямі заходи
10%
реферальний трафік

Форматы рекламы на «Маяке»

Промо-новина — це короткий та швидкий формат, який розповідає про ваш продукт. Важливо, щоб у вас був привід новин. Наприклад, відкриття нового магазину, виведення нового товару на ринок тощо.

Нативний матеріал — це публікація на тему, яка перегукується з брендом. Наприклад, тут ми рекламуємо запчастини, розповідаючи про те, куди можна поїхати на вихідні на автомобілі. Рекламодавець отримує від нас брендування обкладинки, згадки та гіперпосилання, а також рекламні врізи з необхідною для нього інформацією всередині статті.

Освітній матеріал — це велика стаття, де ми досліджуємо важливу тему. Наприклад, ми пишемо, як формувалися спальні райони в Одесі, а підтримує матеріал місцева компанія-забудовник. Рекламодавець отримує від нас брендування обкладинки, згадки та гіперпосилання, а також рекламні врізи з необхідною для нього інформацією всередині статті.

Добірка — набір ваших товарів та послуг, що збігаються з потребами нашої аудиторії.

Спецпроєкт — це великий матеріал із кастомною версткою та дизайном.

Пост у Telegram — ви можете окремо купити у нас публікацію у Telegram-каналі.

Стоимость

Промо-новина
4 000 грн.
Нативний матеріал
6 000 грн.
Освітній матеріал
7 000 грн.
Добірка
5 000 грн.
Спецпроєкт
50 000 грн.
Telegram-пост
1 250 грн.

Важливо: репост рекламного матеріалу в Telegram-каналі оплачується окремо, вартість — 1000 грн.

Баннерная реклама

Ми залишаємо за собою право обговорювати з рекламодавцем дизайн банера.

Чтобы заказать рекламу, заполните наш бриф
или пишите нам на почту info@mayak.org.ua