Валерій Лавровський
20 августа 2022

Уряд дозволив використовувати документи з «Дії» за кордоном. Перелік країн

Кабінет міністрів дозволив громадянам України використовувати електронні документи та інші дані з додатка «Дія» за кордоном. Уряд затвердив список країн, які зможуть отримувати такі дані.

Фото — «Дія».

Фото — «Дія».

Використовувати дані з «Дії» мають право іноземні установи в державах, які дбають про захист персональних даних. Зокрема це всі країни Євросоюзу, Австралія, Велика Британія, Грузія, Ізраїль, Канада, Молдова, США, Туреччина, Чорногорія, Швейцарія, та низка інших держав. З повним переліком можна ознайомитись за посиланням.

За словами Мстислава Баніка, керівника з розвитку електронних послуг у Мінцифрі, повноцінної юридичної сили дані з «Дії» ще не мають, проте існує «тимчасове рішення» приймати в українців цифрові документи.

«Ми даємо можливості інтеграції, інструкції як працювати з електронними документами. В нас багато діалогів з різним країнами», — уточняє Мстислав Банік.

Крім того, Міністерство цифрової трансформації закликає українців долучитися до бета-тестування документів англійською та шерингу авто в «Дії». Невдовзі закордонний паспорт, техпаспорт та водійське посвідчення у додатку показуватимуться латиницею. Зареєструватися на тестування можна ось тут.

читайте также
Комментарии