Елеонора Чорноморченко
09 августа 2022

У Південній Кореї рекордні повені за останні 80 років. Фото

Щонайменше 8 людей загинуло внаслідок рекордної зливи та підтоплень у столиці Північної Кореї Сеулі та на її околицях. Як повідомляє Reuters, усього в місті постраждали приблизно 391 людини, більшості з яких довелося залишитися в місцевих школах і спортзалах. Ще 400 людей тимчасово евакуювали до громадських центрів і шкіл.

 

Фото — Yonhap.

Фото — Yonhap.

За даними Корейського метеорологічного управління, увечері в понеділок у південній частині Сеула випало понад 100 мм опадів, а в деяких частинах міста в цей показник сягнув 141,5 мм. Така погодинна кількість опадів у місті є найвищою з часів шторму в 1942 році.

У густонаселеному районі Каннам затопило та знеструмило будівлі та магазини на перших поверхах. Через затоплені автомобілі, автобуси та станції метро люди залишились заблокованими.

Щонайменше 765 об’єктів були пошкоджені та приблизно 52 автомагістралей і доріг були заблоковані. Четверо людей загинули в затоплених будівлях, одна людина — через струм, ще одна — під уламками автобусної зупинки, а ще двоє — під час зсуву. Ще щонайменше дев’ятеро людей отримали поранення, а семеро вважаються зниклими безвісти.

За прогнозами метеорологів, до четверга у місті випаде ще 300-350 міліметрів опадів, що збільшить ризик нових повеней.

читайте также
Комментарии