Елеонора Чорноморченко
14 сентября 2022

У США випустили колекцію чорнил та фарб із кров’ю геїв. Як вона виглядає

На початку Нью-Йоркського тижня моди креативна агенція Mother презентувала Gay Blood Collection — колекцію чорнил та фарб із додаванням крові геїв. Її основна мета — привернути увагу до стигматизації навколо геїв.

Фото — Mother Goods.

Фото — Mother Goods.

У колекцію входять акрилова фарба, пір’яна ручка, багаторазова авторучка, флакон з чорнилами, фарба для трафаретного друку та спрей із фарбою. Усі вони екологічні та безпечні у використанні. Ціни продукції коливаються від 30 до 200 доларів. Увесь прибуток від продажу переходить компанії Callen-Lorde — світовому лідеру в галузі охорони здоров’я ЛГБТК+.

Для виготовлення чорнил та фарб компанія використала кров власних співробітників-геїв. У розробці колекції також взяв участь британський художник Стюарт Семпл.

Під час презентації колекції компанія розповіла, що однією з причин створення колекції є заборона здавати кров геям, яку в 1983 році запровадило Управління з продовольства і медикаментів США. Наразі в країні геї все ще мають певні обмеження і можуть здавати кров лише через три місяці після сексуального контакту з іншим чоловіком.

Чотири роки тому компанія вже запускала подібну акцію — тоді з таким чорнилом шили сорочки. Серед інших товарів компанії є також застібка для пластикової упаковки хліба, засоби для догляду за волоссям у вигляді соусу, манікюр з інструментами, наприклад, із справжнім молотком, яким можна забивати цвяхи.

читайте также
Комментарии