Валерій Лавровський
27 февраля 2022

Безкоштовний інтернет та укриття. Як українські компанії допомагають під час воєнних дій (Оновлено)

Українські мережі різного напрямку почали допомагати громадянам під час вторгнення російських військових. Розказуємо, хто та як.

Ілюстрація — Getty Images.

Ілюстрація — Getty Images.

«Сільпо»

Торгова мережа супермаркетів збільшила ліміт зняття готівки на касі до 6000 гривень. Це непогана альтернатива банкоматам, у яких може закінчитись готівка. Також вільний доступ до укриттів у магазинах, де вони є.

«АТБ»

Магазини торговельної мережі, в яких є підвальні приміщення, відкривають їх для всіх. В них також встановлять необхідний запас питної води. Інформація про наявність підвалу буде доступна на вході у магазини.

Проте, під час комендантської години підвальні приміщення та магазини будуть зачинені.

ОНОВЛЕНО ВІД 28 ЛЮТОГО: на касах «АТБ» тепер можливо зняття готівки. Кожен покупець може зняти на касі до 6000 гривень за умови оплати карткою покупки на будь-яку суму. На касах, які видають готівку, розміщенні оголошення.

«Обжора»

Одеська торгівельна мережа опублікувала список точок у місті, де можна сховатися. Він доступний тут.

«Копійка»

ОНОВЛЕНО ВІД 1 БЕРЕЗНЯ: одеська торгівельна мережа «Копійка» опубліковала перелік магазинів, в яких є підвали для укриття.

Увесь перелік доступний тут.

Мобільний зв’язок

Kyivstar, Lifecell та Vodafone допомагають абонентам залишатися на зв’язку навіть без поповнення рахунку.

Kyivstar — якщо у абонентів передплати закінчились кошти та немає можливості поповнити рахунок: дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам навіть без оплаченого пакета послуг за їх тарифом. Абоненти, які знаходяться або будуть приїжджати у Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину та Молдову, отримуватимуть безкоштовні 100 бонусних гривень для зв’язку у роумінгу на 30 днів.

Lifecell — 30 хвилин для дзвінків на всі номери в Україні та п’ять гігабайт інтернету без додаткової плати. Пакет можна буде використати протягом 30 днів.

Vodafone —  1000 хвилин для дзвінків по Україні і всередині мережі та десять гігабайт для доступу в інтернет. Пакет буде доступний і клієнтам із заборгованістю та діятиме протягом 30 днів.

Також усі мобільни оператори припинили реєстрацію абонентів з Росії та Білорусі в українській мережі.

Інші компанії:

Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими компаніями, видавництвами тощо. Менеджери Yakaboo, які мають доступ до комп’ютерів, вилучають видання країни-агресора з нашого сайту. Також обіцяють спрямовати 3 мільйона гривень на підтримку Збройних Сил України, фонду «Повернись живим» та на цільові програми тероборони.

читайте также
Комментарии