Поліна Литвиненко
06 апреля 2022

В Маріуполі російські окупанти спалюють тіла вбитих українців у мобільних крематоріях

В Маріуполі російські військові почали використовувати мобільні крематорії, щоб  знищити будь-які свідоцтва злочинів. Про це повідомила Маріупольська міська рада.

Фото — Narciso Contreras.

Фото — Narciso Contreras.

За словами очевидців, військові РФ залучили до спеціальних бригад зачистки місцевих та солдат «ДНР». Вони збирають та спалюють тіла замордованих та вбитих в результаті російського вторгнення жителів Маріуполя. Координує роботу цих груп самопроголошений мер Костянтин Іващенко.

Фото — російський мобільний крематорій.

Фото — російський мобільний крематорій.

«Масштаба трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. Нажаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», — сказав мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Тиждень тому оцінки кількості вбитих у місті вказували на 5 тисяч. Однак з огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців.

читайте также
Комментарии