Валерій Лавровський
03 сентября 2022

У Житомирі вчитель облаштував музей у шкільному сховищі. Як він виглядає

Вчитель трудових технологій Житомирської спеціальної школи Олег Земнухов облаштував музей в укритті закладу. Для створення музею в укритті його надихнула історична будівля, де розташована школа, повідомляє «Армія Inform».

За словами вчителя, готуючи укриття біля майстерні, яка також розташована в підвальному приміщенні, він очистив стіни від грибка та старої штукатурки, і вгледів під усім цим старовинну цеглу. Після цього він вирішив влаштувати музей.

«Так діти під час повітряної тривоги будуть водночас і відсторонюватися від стресу, пов’язаного з гучними сиренами й небезпекою обстрілів, і вивчатимуть історію ремесел, збагачуючи свій світогляд», — вважає Олег Земнухов.

В укритті-музеї представлені різноманітні стародавні знаряддя праці та побутові прилади. Всім експонатам близько 100 років. На цих прикладах викладач показує дітям еволюцію технологій: як було, як ставало з часом і те, що вони знають із сучасних предметів і приладів у власних домівках. Також деякі інструменти можуть знадобиться й у сучасному побуті.

Раніше Олег Земнухов виготовляв для українських військових кікімори, маскувальні костюми та накидки, пошиті із коноплі. Також створював конопляного взуття — берці, кросівки та кеди.

Усі фото — «Армія Inform».

читайте также
Комментарии