Елеонора Чорноморченко
16 сентября 2022

Ніл Ґейман, Маргарет Етвуд та Ювал Ной Харарі: хто ще виступить у Львові на BookForum

6-9 жовтня 2022 року у Львові пройде 29-й міжнародний BookForum. Цьогоріч він буде у новому форматі онлайн-трансляцій по всьому світу. Партнером заходу став британський фестиваль літератури та мистецтва Hay Festival.

Зображення — Lviv Book Forum.

Зображення — Lviv Book Forum.

У програмі візьмуть участь такі літературні зірки, як англійський письменник-фантаст Ніл Ґейман («Зоряний пил», «Американські боги»), ізраїльський історик Ювал Ной Харарі («Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього») та канадська письменниця Маргарет Етвуд («Оповідь служниці»).

Також до заходу долучиться лавреат Нобелівської премії з літератури у 2021 році британський письменник Абдулразак Гурна — він стане учасником дискусії «Імперіалізм та ідентичність». Франко-американський письменник Джонатан Літель візьме участь в дискусії «Воєнні злочини та памʼять».

Серед інших тем програми — мистецтво під час війни, воєнні злочини, жіноцтво, гроші та культура, пропаганда та ідея Європи. Також щоранку на форумі проводитимуть читання для дітей.

Деталі для подальшої реєстрації організатори повідомлять згодом. Поки можна ознайомитися з повною програмою фестивалю та розкладом на сайті.

читайте также
Комментарии