Валерій Лавровський
18 мая 2022

balbek bureau починає пілотне будівництво модульного містечка для переселенців

Архітектурне бюро balbek bureau у межах проєкту RE:Ukraine розпочинає роботу над будівництвом пілотного житлового модуля для 15 сімей під Києвом. Більшість кімнат безкоштовно здадуть сім’ям із різних регіонів України.

Завдяки пілоту команда зможе отримати зворотний зв’язок від людей, для яких і задумали будівництво. Автори будуть спостерігати за тим, як мешканці взаємодіють із житлом, та будуть враховувати усі можливі нюанси.

Проєкт також допоможе протестувати різні матеріали й технології та знайти варіант, оптимальний за термінами, трудовитратами й енергоефективністю. Для реалізації пілотної секції balbek bureau шукає ділянку під Києвом, розміром не менше 45 х 100 м, та фінансових партнерів і постачальників.

Здати обʼєкт планують за три місяці, закінчити пілот — у серпні 2023 року. Коли пілот відпрацює своє, модулі можна буде розібрати й використовувати на іншій локації за новим цільовим призначенням. Наприклад, як сезонне житло для аграріїв, військове помешкання чи тимчасове житло біля зруйнованих будівель, які відновлюють.

RE:Ukraine — система модульного містечка для тимчасово переміщених осіб, що розрахована на реалізацію в стислі терміни. «Конструктор» легко адаптувати до різних типів місцевості, форм ділянок, бюджету й щільності поселення.

Житлові секції групуються в повноцінні квартали з дитячими майданчиками та зеленими зонами. За потреби квартал можна масштабувати до розмірів містечка, де комфортно розміститься близько 8 000 людей.

Усі зображення — balbek bureau.

читайте также
Комментарии