Валерій Лавровський
11 апреля 2022

Для переселенців побудують домівки в 10 регіонах — Офіс Президента

Для внутрішньо переміщених осіб побудують постійне житло в 10 регіонах України. Переважно це будуть двокімнатні квартири, але також однокімнатні та трикімнатні, повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко під час інтервʼю Forbes.

Фото — Костянтин Ліберов.

Фото — Костянтин Ліберов.

«Ми побудуємо для них не якісь модульні тимчасові споруди, а нормальні домівки. Люди не повинні жити в спортзалах або школах. Ми вибрали проєкти, які можна втілити за три місяці», — заявив Кирило Тимошенко.

Усі ці квартири мають бути одразу з ремонтом, меблями й побутовою технікою. Перші житлоплощі мають отримати через три-чотири місяці. Всього планується побудувати «декілька десятків тисяч квартир».

Заступник голови ОП додав, що першочергово квартири нададуть тим, хто не може знайти собі домівку чи проживає в спортивних залах, школах і так далі. Очільники областей вже складають списки тих, кого потрібно найперше переселяти.

Також в Офісі Президента планують викупати в забудовників квартири в готових ЖК, які не ввели в експлуатацію. Їх будуть надавати переселенцям.

Ми писали, що у Львові почали облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасового перебування українців, які виїхали з гарячих точок.

читайте также
Комментарии