Елеонора Чорноморченко
22 сентября 2022

Ален Делон візьме інтерв’ю у Володимира Зеленського

Французький актор Ален Делон через рік після останньої публічної появи з’явився перед камерами зі словами підтримки українцям у війні проти росії. Також він розповів, що візьме інтерв’ю у президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє BFMTV.

Фото — Voici.

Фото — Voici.

86-річний актор Ален Делон поспілкується із Володимиром Зеленським вже у цю п’ятницю, 23 вересня. Інтерв’ю відбудеться в межах програми під назвою Face à Zelensky, яка транслюватиметься на телеканалах TV5 Monde та LCP (о 13:30 та 14:00 за французьким часом). Свої питання президенту поставлять також французькі журналісти.

Ален Делон ще раніше підтримував Україну у війні. Попри те, що чоловік востаннє зʼявлявся на публіці ще у 2021 році, зараз він вирішив перервати відпочинок та виступити на міжнародному каналі. Там актор засудив жорстокість війни та розповів, що його глибоко засмучує та зворушує те, що відбувається з українцями, тому він бореться за них.

Окрім того, актор взяв участь у спеціальній програмі про українського поета Тараса Шевченка. У ній він прочитав на пам’ять кілька рядків вірша «Заповіт».

читайте также
Комментарии