Саша Лоскутов
10 февраля 2023

Амстердам заборонить канабіс в кварталі червоних ліхтарів

Влада Амстердама оприлюднила нові правила, які забороняють вживати марихуану у кварталі червоних ліхтарів. Закон запрацює з середини травня. Йога мета — покращити умови життя мешканців, які протягом тривалого часу скаржилися на перешкоди, спричинені туристами. Наприклад, зловживання наркотиками та алкоголем підвищує рівень злочинності серед гостей міста, повідомляє BBC.

Зображення — Getty Images.

Зображення — Getty Images.

Згідно з чинним законодавством у Нідерландах, зберігання, виробництво марихуани або торгівля нею є кримінальним злочином. Але канабіс декриміналізований для особистого використання, також кофешопам  дозволено продавати марихуану на суворих умовах. Одна з них, що такі шопи не повинні створювати жодних неприємностей.

Реформи також торкнулися секс-працівників. Вони повинні будуть закрити свої заклади о 3:00. Крім того, міська рада оголосила, що ресторани та бари мають закриватися о 2:00 по п’ятницях і суботах, а нові відвідувачі не будуть допускатися в старий район міста після 1:00, повідомляє NLTimes.

На даний момент продаж алкоголю в магазинах, винних магазинах і кафе в кварталі червоних ліхтарів заборонено з четверга по неділю після 16:00. Тепер рада проситиме продавців повністю прибрати алкогольні напої з вітрин на цей час або сховати їх від очей.

На додаток до нових законів рада Амстердама запустить кампанію «тримайся подалі» для туристів, які їдуть через наркотики, алкоголь та секс.

читайте также
Комментарии