Саша Лоскутов
01 сентября 2022

В Японії немовлят наймають для компанії людям похилого віку

Будинок для людей похилого віку Moyai Seiyūkai у південній префектурі Фукуока виставив вакансію для немовлят. Від претендентів потрібно складати компанію людям похилого віку. Їм платитимуть підгузками та молочними сумішами, повідомляє Vice.

Зображення — Savvy Tokyo.

Зображення — Savvy Tokyo.

Зокрема, потрібні кандидати віком від нуля до трьох років із поганим знанням японської. Їхні опікуни повинні постійно супроводжувати дітей та допомагати гуляти з мешканцями будинку для людей похилого віку.

«Навіть жителі, які всі часи були в поганому настрої або виглядали похмурими, тепер радіють, коли приходять діти, вони здаються дуже щасливими», — заявила Кімі Гондо, керівник будинку для людей похилого віку, якому належить ця ідея.

Гондо стверджує, що малюки піднімають настрій людям похилого віку і нагадують їм про власних дітей. Зараз у будинку  проживає 120 мешканців віком від 60 до 100 років. З ними «працюють» 32 малюки, деякі відвідують заклад щотижня.

Зараз Японія дуже швидко старіє. У 2021 році кількість людей похилого віку (від 65 років і старше) досягла рекордного рівня, причому літні люди становили 29,1% всього населення, що є найвищим відсотком у світі.

 

В результаті в Японії зросла кількість будинків для людей похилого віку. В 2020 році по всій країні було 15 956 цих  будинків, що більше, ніж 15 134 роком раніше.

читайте также
Комментарии