Валерій Лавровський
17 июня 2022

Переселенці можуть отримати грошову допомогу від криптобіржі Binance. Як це зробити?

Криптобіржа Binance виділила 1,2 мільйона доларів на допомогу українцям зі статусом ВПО. Виплати будуть надходити на криптогаманець упродовж наступних трьох місяців, повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Зображення — Freepik.

Зображення — Freepik.

Щоб отримати допомогу від Binance, необхідно пройти верифікацію в одному з фондів: Rotary Kyiv, «Паляниця» та iSans. Подати заявку на фінансування можна за електронною адресою або звернутися офлайн за допомогою у Львові («Паляниця») та Києві (Rotary Kyiv). Відомо, що у Львівській області вже 1000 осіб отримали виплати.

За даними Binance, допомога у розмірі 75 доларів на місяць передбачена насамперед для незахищених груп населення з числа ВПО. Тобто пріоритет у наданні фінансової компенсації надається для матерів, батьків неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю та похилого віку. Всього ВПО отримують 225 доларів за три місяці.

Як пише пресслужба Мінцифри, до цього Binance вже здійснили виплати 1713 українцям, які вимушено виїхали до країн ЄС, та загалом планують допомогти 5000 переселенців з України.

читайте также
Комментарии