Елеонора Чорноморченко
29 сентября 2022

Помер репер Куліо — автор хіта Gangsta’s Paradise

У віці 59 років помер репер Куліо (справжнє ім’я Артіс Леон Айві). Він найбільше відомий такими хітами, як Gangsta’s Paradise і Fantastic Voyage. Про це повідомляє CNN.

Фото — Getty Images.

Фото — Getty Images.

Куліо почав кар’єру репера наприкінці 80-х років минулого сторіччя. Вже у 1995 році його пісня Gangsta’s Paradise, яка була саундтреком до фільму Dangerous Minds, стала одним із найпродаваніших синглів у США. Також вона очолила чарти в 13 країнах.

В 1996 році за свій хіт Куліо отримав Ґреммі у номінації «Найкраще виконання репу соло».  За альбом з однойменною назвою того ж року він отримав Ґреммі у номінації «Найкращий запис року».

Пісня Gangsta’s Paradise принесла реперу світову популярність, стала класикою гангстерського репу та залишається популярною серед слухачів до сьогодні. Наразі відео із хітом на YouTube має вже 1 млрд переглядів.

За весь час своєї кар’єри Куліо записав 9 студійних альбомів та продав понад 17 мільйонів платівок. Також він був виконавцем головної музичної теми серіалу «Кенан і Кел» на Nickelodeon. Окрім того, митець мав власне телевізійне кулінарне шоу Cookin’ with Coolio та видав власну кулінарну книгу.

Деталі та причини смерті поки не повідомляють. Відомо лише, що він помер у Лос-Анджелесі.

читайте также
Комментарии