Валерій Лавровський
27 сентября 2022

На Кубі легалізували одностатеві шлюби

25 вересня на Кубі пройшов референдум, на якому 67% кубинців проголосували за оновлений Сімейний кодекс. Це означає, що в країні підтримали легалізацію одностатевих шлюбів, повідомляє ABC

Фото — Yamil Lage.

Фото — Yamil Lage.

Документ на 400 пунктів дозволить сурогатну вагітність, ширші права для бабусь і дідусів щодо онуків, захист літніх людей і заходи проти гендерного насильства. Реформи зустрів надзвичайно сильний відкритий опір з боку зростаючого євангельського руху на Кубі, незважаючи на широку кампанію на користь цього заходу.

За словами президента Куби Мігеля Діас-Канеля, новий кодекс порушує проблеми, які суспільство в цілому не розуміє. Він вважає, що прийняття документу полягає в тому, щоб «віддати борг різним поколінням кубинців, чиї внутрішні плани чекали роками на цей закон».

Новий Сімейний кодекс 25 разів повертали на доопрацювання. За його положеннями провели близько 80 тисяч міських зборів, було враховано близько 300 тисяч пропозицій, висунутих під час обговорення.

Дуже коротко: війна поставила під загрозу нашу роботу, тому ми просимо вас допомогти й далі робити те, що в нас добре виходить, — розповідати про культуру, науку, доказову медицину та психологію, історію, архітектуру та урбаністику, права людини, секс і фемінізм. А ще якими постають ці теми при погляді крізь призму війни.

 

Як це зробити?

 

Patreon | Банка Monobank | PayPal: info@mayak.org.ua

читайте также
Комментарии