Валерій Лавровський
03 ноября 2022

«Не приносьте шкарпетки на могилу Добі!» Що відбувається

Вельські екологи просять фанатів «Гаррі Поттера» більше не приносити шкарпетки до «монумента» на честь ельфа Добі. Це забруднює навколишнє середовище. Чиновники вже розглядають питання щодо знесення «меморіалу», повідомляє The New York Times.

Фото — Martin Williams, Luke James, Anne Shaw.

У 2018 році фанати «Гаррі Поттера» встановили монумент на Вест-Бічі в області Пембрукшир. Це те саме місце, де знімали похорони Добі у «Смертельних реліквіях». Однак екологи занепокоєні тим, що популярність локації серед туристів стала негативно впливати на пляж — люди продовжують приносити шкарпетки.

Минулого тижня місцева влада повідомила, що «могилу» Добі не зноситимуть, якщо відвідувачі перестануть залишати після себе данину пам’яті ельфу — або, з екологічної точки зору, сміття. Людей просять робити лише фотографії.

Добі — персонаж серії книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Спочатку він був домашнім ельфом сімʼї Малфоїв, але після визволення Гаррі Поттером наприкінці «Таємної кімнати» став вільним ельфом — Гаррі подарував Добі шкарпетку. У «Смертельних реліквіях» Добі врятував своїх друзів, через що був убитий Беллатрисою Лестранж. Гаррі поховав його біля котеджу «Мушля».

читайте также
Комментарии