Саша Лоскутов
12 марта 2022

Розклад евакуаційних потягів на 12 березня (оновлюється)

«Укрзалізниця» продовжує запускати низку поїздів для евакуації. Інформація про потяги оновлюється щодня — нижче ми приводимо актуальний графік на 12 березня.

Фото — УЗ.

Фото — УЗ.

Основні сполучення та евакуаційні потяги:

Київ:

  • 11:46 — №45 Ужгород — Краматорськ;
  • 13:09 — №114/113 Лиман — Львів;
  • 13:09 — №142/ 146 Лиман — Львів;
  • 14:07 — №749 Київ — Івано-Франківськ;
  • 14:25 — №769 Київ — Кам’янець-Подільський;
  • 14:25 — №757/758 Київ-Пас — Могилів-Подільський;
  • 15:02 — №55 Київ — Рахів;
  • 17:09 — №13 Київ — Солотвино;
  • 17:42 — №792 Київ — Кременчук;
  • 17:42 — №790 Київ — Кропивницький;
  • 18:30 — №81 Київ — Ужгород;
  • 19:06 — №44 Київ — Івано-Франківськ;
  • 19:13 — №67/68 Київ-Пас — Варшава;
  • 19:48 — №95 Київ — Рахів;
  • 20:05 — №29 Київ — Ужгород;
  • 20:12 — №49 Київ — Трускавець;
  • 20:21 — №59 Київ — Чоп;
  • 20:21 — №57 Київ — Ворохта;
  • 21:07 — №38 Київ — Запоріжжя;
  • 21:08 — №29/30 Київ-Пас — Ужгород;
  • 21:15 — №105 Київ — Одеса;
  • 21:22 — №97 Київ — Ковель;
  • 21:28 — №76/75 Київ — Кривий Ріг-Головний;
  • 21:33 — №130/129 Кременчук — Ворохта;
  • 21:33 — №149/159 Полтава Півд — Чернівці;
  • 21:50 — №15 Харків — Рахів;
  • 21:50 — №17/18 Харків. — Ужгород;
  • 22:22 — №7 Київ — Чернівці;
  • 22:27 — №45/46 Краматорськ — Ужгород;
  • 22:37 —№91 Київ — Львів;
  • 22:47 — №46 Ужгород — Лиман;
  • 22:49 — №138/137 Хмельницький — Лиман;
  • 23:46 — №771 Київ — Хмельницький.

Вінниця:

  • 17:15 — №769/770 Київ-Пас — Кам’янець-Подільський;
  • 19:38 — №138/137 Хмельницький — Лиман;
  • 23:14 — №49/50 Київ-Пас — Трускавець.

Дніпро:

  • 12:00 — 228/227 Дніпро – Чоп, 18 вагонів.

Житомир:

  • поїзд Житомир – Бердичів – Львів, посадка з 11:00 та 13:00;

Запоріжжя:

  • 12:20 — №120/119 Запоріжжя-1 — Львів;
  • 14:45 — №44717 Запоріжжя-1 — Рахів;
  • 16:05 — №86/85 Запоріжжя-1 — Львів;
  • 16:05 — №88/87 Запоріжжя-1 — Ковель;
  • 21:38 — №37/38 Запоріжжя-1 — Київ-Пас.

Краматорськ:

  • 11:00 — №255/256 Краматорськ – Самбір;

Кривий Ріг:

  • 11:00 — №223/224 Кривий Ріг – Львів, 12 вагонів;
  • 14:50 — №219/220 Кривий Ріг – Чоп, 15 вагонів.

Одеса:

  • 14:15 — №25/26 Одеса-Головна — Рахів;
  • 18:13 — №78/77 Одеса-Головна — Ковель;
  • 18:22 — №38/36-35/37 Одеса-Головна — Пшемисль;
  • 19:20 — №90/89 Одеса-Головна — Краматорськ;
  • 20:49 — №136/135 Одеса-Головна — Чернівці;
  • 21:31 — №12/11 Одеса-Головна — Львів;
  • 22:03 — №105/106 Одеса-Головна — Київ-Пас;
  • 22:25 — №8/7 Одеса-Головна — Харків-Пас.

Полтава:

  • 15:21 — №149/159 Полтава Півд — Чернівці;
  • 17:20 — №15/16 Харків-Пас. — Рахів;
  • 17:20 — №17/18 Харків-Пас. — Ужгород;
  • 23:20 — №44593 Краматорськ — Івано-Франківськ;
  • 23:42 — №8/7 Харків-Пас. — Одеса-Головна;
  • 23:44 — №138/137 Лиман — Хмельницький.

Харків:

  • 12:00 — №228/227 Дніпро – Чоп, 18 вагонів;
  • 12:06 — №45/46 Краматорськ — Ужгород;
  • 15:09 — №15/16 Харків-Пас. — Рахів;
  • 15:09 — №17/18 Харків-Пас. — Ужгород;
  • 16:00 — ІС+ Харків – Львів;
  • 19:27 — №795/796 Харків-Пас. — Дніпро;
  • 20:15 — №21/22 Харків-Пас. — Трускавець;
  • 20:35 — №138/137 Лиман — Хмельницький;
  • 21:08 — № 1/2 Краматорськ — Івано-Франківськ;
  • 21:43 — №8/7 Харків-Пас. — Одеса-Головна;
  • 22:11 — №90/89 Краматорськ — Одеса-Головна.

Точні графіки будуть визначені безпосередньо на вокзалах з урахуванням динаміки заповнюваності поїздів.

Міжнародні евакуаційні рейси:

Польща:

  • 10:30 — № 907/908 Дніпро – Хелм;
  • 12:12 — № 7609/7610 Львів – Пшемисль;
  • 15:40 — № 7611/7612 Львів – Пшемисль;
  • 19:13 — № 67/68 Київ – Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм №910/909);
  • № 7601/7602 Львів – Пшемисль о 19:55.

Угорщина:

Зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсують 9 пар поїздів. Також о 12:30 з вокзалу м. Мукачево вирушає поїзд формування Угорської залізниці до Будапешта.

Словаччина:
№ 8661 Чоп – Чієрна-над-Тісоу – Кошице вирушатиме об 11:35 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 13:49;
№ 961 Чоп – Чієрна-над-Тісоу – Кошице відправленням о 16:50 і прибуттям о 18:13.

Румунія:
Евакуаційний маршрут Одеса — Тульча о 23:23 з одеського вокзалу до Ізмаїла з пересадкою на катер до Тульчі. Прибуття до Румунії о 10:30.

Зверніть увагу, що пріоритет під час перевезень надається дітям, людям похилого віку та жінкам. Всю інформацію про нові евакуаційні рейси «Укрзалізниця» оперативно публікує у своєму Telegram-каналі та Facebook.

читайте также
Комментарии