Валерій Лавровський
27 сентября 2022

Дрони засняли ураган зсередини. Як вигдядає

Вчені з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США та компанія Saildrone відправили вітрильних дронів в ураган «Фіона», який завдав великої шкоди територіям Пуерто-Ріко, Еспаньоли та Атлантичної Канади. Дрони довжиною в 7 метрів зіткнулися з 15-метровими хвилями і вітром, швидкість якого перевищувала 160 км/год. Пристрої мають зібрати дані шторму, це допоможе зрозуміти його поведінку, повідомляє Mashable.

Так вчені хочуть з’ясувати, як теплі океанські води передають «енергію» штормам, оскільки основним джерелом для урагану є тепло, яке виділяється при конденсації величезної кількості водяної пари.

Через те, що температура поверхні океанів підвищується, дослідники очікують, що шторми стануть ще сильнішими. Відомо, що станом на 24 вересня в Карибському басейні підтверджено 19 загиблих від урагану «Фіона».

Прев’ю — AP.

Дуже коротко: війна поставила під загрозу нашу роботу, тому ми просимо вас допомогти й далі робити те, що в нас добре виходить, — розповідати про культуру, науку, доказову медицину та психологію, історію, архітектуру та урбаністику, права людини, секс і фемінізм. А ще якими постають ці теми при погляді крізь призму війни.

 

Як це зробити?

 

Patreon | Банка Monobank | PayPal: info@mayak.org.ua

читайте также
Комментарии