Валерій Лавровський
11 марта 2022

Росія офіційно заблокувала Instagram

З 14 березня Instagram офіційно блокують у РФ. Як пише Роскомнадзор, це пов’язано із «розповсюдженням інформаційних матеріалів, що містять заклики для здійснення насильницьких дій щодо громадян Російської Федерації, у тому числі військовослужбовців».

Зображення — The Verge.

Зображення — The Verge.

Заборона зумовлена тим, що Meta дозволяє у своїх соцмережах публікувати пости із «закликом до насильства проти російських загарбників». Цю інформацію підтвердив Енді Стоун, відповідальний за комунікації у Meta. Офіційна заява говорить про розширення дозволених «політичних висловлювань», однак заклики до насилля щодо цивільних осіб заборонені.

За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, Росія своїми руками «зживає інтелектуальну, цифрову еліту, яка здатна в найближчому майбутньому генерувати більше доданої вартості, ніж нафта та газ».

Instagram повністю зупиниться найближчим часом.

Ми ведемо список компаній, які припиняють свою роботу у РФ. Серед них вже є соцмережі Facebook та Twitter. Наразі доступ до сервісів можливий лише через VPN. Також деякі інфлюенсери переходять на Telegram-канали або на заборонену в Україні «ВКонтакте».

читайте также
Комментарии