Валерій Лавровський
11 сентября 2022

DC Comics розкрило справжнє ім’я Джокера

У пʼятому випуску комікса Flashpoint Beyond Марта Вейн, яка є Джокером в альтернативній реальності, дізналася справжнє імʼя Джокера канонічного всесвіту DC Comics — Джек Освальд Вайт. Про це повідомляє видання IGN.

Зображення — DC Comics.

Зображення — DC Comics.

Джек Освальд Вайт — сім’янин, який підтримує свою дружину та дитину, працюючи прибиральником у казино Wayne. У Flashpoint, незважаючи на те, що ця версія Джека живе в бідності, він ніколи не проходив шлях, через який став Джокером.

Flashpoint — кросовер-серія коміксів, опублікована у 2011 році. Сюжет розгортається в альтернативній реальності, яку випадково створив Баррі Аллен (Флеш), врятувавши свою матір від смерті у минулому. У цій гілці Супермен перебуває під вартою в уряді, Брюс Вейн помер, Бетменом став Томас Вейн — його батько, а Джокером — його мати Марта Вейн. Flashpoint Beyond продовжує оригінальну серію.

Це не перший випадок, коли у коміксах розкривається справжнє ім’я Джокера. У 1989 році його зобразили як гангстера на ім’я Джек Непер, але пізніше це перейшло в комікс «Бетмен: Білий Лицар», події якого розгортаються в альтернативній реальності.

Також у фільмі «Джокер» із Хоакіном Феніксом у головній ролі відомий клоун представлений як Артур Флек. Flashpoint Beyond вперше розкриває справжнє імʼя Джокера в основній серії DC Comics.

Превʼю — Brian Bolland / DC Comics.

читайте также
Комментарии