Елеонора Чорноморченко
07 сентября 2022

Netflix випустив тизер фільму «На Західному фронті без змін»

Американська стримінгова платформа Netflix презентувала тизер стрічки «На Західному фронті без змін» (All Quiet on the Western Front), яку зняли за однойменним романом Еріха Марії Ремарка про Першу світову війну. Перший у світі показ фільму відбудеться 12 вересня у Торонто, а на самому Netflix прем’єра відбудеться 28 жовтня.

Фільм розповідає історію молодого німецького солдата на Західному фронті Першої світової війни, який разом із товаришами пішов туди добровольцем. Однак початкова ейфорія війни швидко перетворюється на відчай і страх, адже хлопцям доводиться боротися за своє життя в окопах.

Раніше за романом вже знімали екранізацію, однак зараз німецький режисер Едвард Бергер вирішив освітити новий погляд на події того часу.

«У нашому погляді на війну домінують горе та сором, спустошення та провина. Нічого позитивного не залишилося, ані найменшої іскорки героїзму. Я вважав, що зробити нашу історію, наше походження та наше ставлення до війни рушійною силою фільму було великим завданням. І я подумав, що ця дуже специфічна німецька перспектива також може зацікавити людей в інших країнах. Особливо наразі», — прокоментував Бергер.

До акторського складу фільму належать Альбрехт Шух, Аарон Гільмер, Даніель Брюль, Моріц Клаус, Едін Хасанович, Фелікс Каммерер та інші.

Знята стрічка німецькою мовою. У серпні Німеччина заявила, що планує висунути фільм на премію «Оскар» у номінації на найкращий міжнародний художній фільм.

читайте также
Комментарии