Валерій Лавровський
14 июня 2022

Києво-Могилянська академія відкриває кампуси в Європі та Північній Америці

Національний університет «Києво-Могилянська академія» запускає проєкт Global Kyiv-Mohyla Academy, у межах якого заклад викладатиме курси та дисципліни спільно з європейськими та північно-американськими ВНЗ в змішаному, онлайн- та офлайн-форматах, повідомляє пресслужба університету.

Фото — пресслужба НаУКМА.

Фото — пресслужба НаУКМА.

Перші 20 студентів НаУКМА вже прибули на навчання в Університет Торонто. У вересні до університету приїдуть вже 100 студентів, ще 100 — у січні 2023 року.

Частина з тих, хто поїде до Торонто наступного навчального року, проживатимуть в Інституті Святого Володимира, в якому також відкриється представництво КМА у Канаді. Також заклад відкриє кампуси в Гісенському університеті, університетах Вільнюса та Глазго. Перелік університетів-партнерів розширюватиметься, зокрема, закладами вищої освіти в США.

Програма створена для українських студентів, які опинилися за кордоном. НаУКМА планує надавати можливість студентам в Україні брати участь у семестровій міжнародній мобільності до одного з кампусів за кордоном хоча б раз впродовж навчання на бакалавраті.

читайте также
Комментарии