На музику перетворили зображення туманності Кіля та туманності Південне Кільце, які були частиною першої публікації даних «Вебба» 13 липня. Також озвучили спектр атмосфери екзопланети WASP-96 b.
Кожен музичний твір унікальний та відрізняється від іншого. Наприклад, стіна червонуватого пилу в туманності Кіля створює космічне бурчання, а туманність Південне Кільце звучить, ніби звуки з фільму жахів.
У деяких випадках можна послухати окремі фрагменти зображення, наприклад, верхню або нижню частину зображення космічних скель в туманності Кіля або окремо тільки зірки з цієї світлини.
Перетворити дані на звуки вдалося на основі попередньо визначених параметрів. Наприклад, кожна зірка у двох туманностях видає окремий звук, заснований на її розмірі, яскравості та віці. Також візуальні образи перекладаються завдяки кодуванню кольору, яскравості, розташування зірок або сигнатури водопоглинання.
Науковці стверджують, що озвучення світлин — це важливий спосіб зробити їх доступними для людей, які не бачать. Саме тому над розробкою звуків працювала ціла команда науковців та музикантів за участі незрячої людини.