Валерій Лавровський
22 июня 2022

Ubisoft створила VR-гру, де потрібно рятувати Нотр-Дам

Французька компанія Ubisoft (Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs) випустила VR-квест «Рятуйте Нотр-Дам». За 45 хвилин гравець має врятувати собор та його найдорожчий скарб: терновий вінець.

 

Гра основана на документальному фільмі «Нотр-Дам у вогні» французького режисера Жан-Жака Анно, який присвячено пожежі, що сталася у квітні 2019 року. Розробники також засновували більшу частину ігрового контенту на дослідженнях та інтерв’ю, проведених Анно для своєї стрічки.

15 квітня 2019 року в Соборі Паризької Богоматері, який вважається одним із символів Парижа, сталася сильна пожежа. В результаті обрушилося дві третини даху, повністю згорів готичний шпиль. За попередньою версією, причиною займання стала необережність під час відновлювальних робіт.

При проєктуванні собору Ubisoft базувалася на моделі з гри Assassin Creed Unity, де Нотр-Дам був основною локацією. Раніше вважалося, що на основі моделі з цієї гри реставратори відтворять реальний собор, проте пізніше автори пояснили, що саме ця модель повністю не відповідає фізичному аналогу.

Частину прибутків з гри передадуть організації, яка займається реконструкцією Собору Паризької Богоматері.

Прев’ю — Notre-Dame On Fire / Ubisoft.

читайте также
Комментарии