Валерій Лавровський
18 марта 2022

Що таке PayPal? Розказуємо, чим воно корисне, якщо ніколи не чули

Міжнародна електронна платіжна система PayPal повноцінно запрацювала в Україні. Вона дозволяє легко та безпечно сплачувати послуги за допомогою електронної пошти та банківської карти. Розказуємо, що це за система та чому це важливо для України.

Зображення — PayPal.

Зображення — PayPal.

Що це означає для України

Як повідомили у PayPal, компанія розширила свої послуги для полегшення гуманітарної допомоги українцям під час війни. Тепер українці можуть отримувати кошти зі свого гаманця PayPal на відповідні дебетові та кредитні картки Mastercard і Visa. Також їх звільняють від оплати комісії до 30 червня.

В Україні PayPal працював тільки «в один бік» — користувачі могли лише відправляти платежі. Найчастіше систему використовували для сплати покупок в Amazon, eBay, Asos та у інших інтернет-магазинах.

Тепер українські клієнти можуть надсилати й отримувати кошти зі свого гаманця PayPal у доларах США та Канади, фунтах і євро. Поки що конвертація валюти у гривню недоступна, але при переказі на українську карту, яка прив’язана до гаманця, банк автоматично конвертує валюту за внутрішнім курсом. Відомо, що переводити гроші на карти Monobank, «Альфа-Банку» та «Укргазбанку» наразі неможливо.

Як відкрити гаманець PayPal

1. Перейдіть у браузері за цим посиланням.

2. Натисніть «Зареєструватися» у верхньому правому куті.

3. Додайте та підтвердіть номер телефону.

4. Оберіть «Україна» у графі запитання «Де ви живете?»

5. Введіть інформацію про себе: ім’я, електронну пошту, адресу, дату народження та громадянство. Також потрібно вказати номер і тип ідентифікаційного номера (паспорт або національне посвідчення особи).

6. Після налаштування та підтвердження облікового запису оберіть відповідну дебетову або кредитну картку Mastercard, Visa для надсилання та переказу коштів.

Щоб переказати гроші на інший гаманець, потрібно вказати номер телефону або електронну адресу отримувача за посиланням.

читайте также
Комментарии