Валерій Лавровський
21 декабря 2022

Нью-Йорк заборонив зоомагазинам продавати котів, собак та кроликів

Штат Нью-Йорк заборонив продаж кішок, собак і кроликів в зоомагазинах. Місцева влада хоче скоротити розведення тварин у комерційних цілях, повідомляє Assosiated Press. Відповідний закон набуде чинності у 2024 році.

Фото — Sara Naomi Lewkowicz / The New York Times.

Фото — Sara Naomi Lewkowicz / The New York Times.

Законопроєкт дозволяє зоомагазинам співпрацювати з притулками, щоб пропонувати врятованих або покинутих тварин. Зоозахисники стверджують, що підприємства, які продають тварин з метою отримання прибутку, вирощують їх у нелюдських умовах, перш ніж передавати до магазинів.

За словами ​​Еміліо Ортіс, менеджера зоомагазину Citipups у Нью-Йорку, новий закон може стати «смертним вироком» для бізнесу, в якому він працював понад десять років. Він вважає заборону несправедливою стосовно тих магазинів, які працюють з відповідальними заводчиками.

Однак новий закон не торкнеться розведення тварин як сімейного бізнесу — без співпраці з відповідними підприємствами.

Як пише The New York Times, законопроєкт має негативні наслідки. Це може ускладнити процес придбання домашніх тварин деяким мешканцям Нью-Йорку та призвести до створення підпільного ринку.

Окрім того, президент Джо Байден підписав закон, який забороняє приватне володіння тиграми та іншими великими кішками. Утримувати таких тварин мають право лише зоопарки, заповідники, університети та агентства.

читайте также
Комментарии