Скриншот із сайту.
Наразі на сайті вже зібрали інформацію про більш ніж 2000 загиблих людей. Усі дані отримують із відкритих джерел, тому база даних не вважається офіційним реєстром.
Куратори проєкту закликають українців ділитися інформацією про людей, які загинули під час війни. На сайті можна заповнити форму та вказати особисті дані жертв, біографічні дані, історії їхнього життя та обставини смерті. Далі інформація пройде модерацію у команди дослідників — українських науковців та культурних діячів. Після публікації на сайті залишиться можливість додавати та розширювати важливі факти.
Скриншот із сайту.
Автори проєкту розповідають, що його мета — скласти повний мартиролог мартиролог жертв російсько-української війни серед цивільного населення, щоб зберегти пам’ять про загиблих і розповісти світу про геноцид, якого зазнали українці.
Платформа орієнтована також на іноземну аудиторію та має англомовну версію. Підтримати проєкт можна благодійним внеском.
Також автори проєкту розповіли, що платформа отримала визнання міжнародної спільноти та здобула премію Red Dot Award: Brands & Communication Design 2022 у категорії «Соціальна кампанія».