Марія Варна
27 февраля 2022

Розклад евакуаційних потягів на 27 лютого

«Укрзалізниця» запустила низку поїздів для евакуації за кордон або на захід країни. Інформація про поїзди оновлюється щодня — нижче  ми приводимо актуальний на 27 лютого графік.

Фото — AlJazeera.

Фото — AlJazeera.

  • Чоп — Захонь (Угорщина). Щодня курсує 9 пар поїздів (у складі одного поїзда — 6 вагонів). Посадка до поїздів за біометричним паспортом та після проходження усіх прикордонних процедур. Угорщина забезпечує проїзд територією країни українцям безкоштовно.

  • Чоп — Плзень (Чехія). О 16:00 розпочнеться посадка на Gepard Express, що готовий евакуювати 500 українських жінок і дітей — безкоштовно.

  • Мукачево — Будапешт. Щодня о 12:30 відправляється поїзд. Проїзд за умови купівлі квитка.

  • Одеса — Львів та Ужгород. 27 лютого, о 22:32 з Одеського залізничного вокзалу буде відправлятися евакуаційний потяг на Західну Україну (Львів, Ужгород). Потяг буде подано до перону о 18:30.

У зв’язку із запровадженням у Києві та області комендантської години до 8 ранку понеділка 28 лютого висадку пасажирів з усіх поїздів у напрямку Києва дозволено без права залишити територію вокзалу. Посадка на потяги лише для пасажирів, які вже перебувають на території вокзалу Київ-Пасажирський.

Зверніть увагу, що пріоритет під час перевезень надається дітям, людям похилого віку та жінкам. Всю інформацію про нові евакуаційні рейси «Укрзалізниця» оперативно публікує у своєму Telegram-каналі та на Facebook.

читайте также
Комментарии