Елеонора Чорноморченко
26 июля 2022

Де можна замовити напис на снаряді для рашистів

Українці створили платформу RevengeFor, яка пропонує помститися росії за численні історичні злочини. Всі охочі мають змогу за донат замовити напис на снаряді, бомбі чи ракеті, яку ЗСУ випустить по російській армії. Сума пожертви становить від 500 доларів США.

Після оплати людина отримає на електронну пошту фото з підтвердженням та коротку інформацію про виконане замовлення. Знімки з «помстою» публікуватимуть у соцмережах військового медіа «Мілітарний».

Платформа спрямована першочергово на іноземців, які прагнуть допомагати Збройним силам України, проте наразі найбільше побажань поки відправили українці.

На сайті платформи вказано, що написати можна побажання, пов’язані з будь-якими кривавими діями росії та країн-попередниць, як-от Московської Росії, Російської імперії чи Радянського Союзу. Також написи можуть містити повідомлення чи побажання іншим людям або навіть привітання з днем ​​народження.

Наразі сайт уже зібрав 10 305 доларів. Замовлення надходили з України, Польщі, Британії, Норвегії, Гонконгу, Бельгії, США, Нідерландів, Німеччини та Канади.

Ініціативу реалізував український фонд «Повернись живим» спільно з військовим медіа «Мілітарний» та стартапом Empat.

читайте также
Комментарии