Валерій Лавровський
27 марта 2022

Spotify припиняє свою діяльність у РФ

Музичний стрімінговий сервіс Spotify заявив про відхід з Росії через нові закони, що накладають обмеження на поширення інформації. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та шведське видання Expressen із посиланням на прес-реліз компанії.

Фото — Spotify.

Фото — Spotify.

Раніше Spotify закрив свій офіс у Росії та заборонив російським користувачам оплачувати передплату Premium через обмеження на використання Visa та Mastercard. Проте сам сервіс продовжував працювати. Через закон «о фейках» платформа повністю припиняє свою діяльність.

«На жаль, нещодавно ухвалений закон накладає додаткові обмеження на доступ до інформації, ліквідує свободу вираження поглядів та криміналізує деякі види новин. Це ставить під загрозу безпеку наших співробітників та, можливо, наших слухачів», — повідомили у компанії.

Можливо, закон має на увазі подкасти у стрімінгу, які розповідають про війну в Україні. Сам сервіс пропрацював у Росії з липня 2020 року. Слухати музику можна за допомогою іншої платформи — Apple Music, але російські артисти не можуть монетизувати контент через санкції.

читайте также
Комментарии