Елеонора Чорноморченко
28 июля 2022

Sprite більше не продаватимуть у зелених пляшках

Компанія Coca-Cola заявила, що з 1 серпня змінює колір пластикової пляшки свого напою Sprite із зеленого на прозорий. Причиною змін стало прагнення компанії зменшити кількість пластикових відходів. Про це повідомляє CNN.

Новий дизайн пляшки. Фото — CNN.

Новий дизайн пляшки. Фото — CNN.

Класичний зелений колір пляшок Sprite з’явився на ринку ще 60 років тому. Проте зараз компанія вирішила від нього відмовитися, адже пластик цих пляшок містить зелений поліетилентерефталат (ПЕТ) — добавку, яку не можна переробляти в нові пляшки.

Також компанія планує оновити логотип і дизайн упаковки на пляшках Sprite. На етикетках усе ще використовуватимуть звичний зелений колір.

Зелені пляшки також більше не використовуватимуть в таких напоях Coca-Cola, як Fresca, Seagram’s і Mello Yello.

Coca-Cola ще у 2018 році оголосила про свою ініціативу «Світ без відходів» та зобов’язалася докласти зусиль для переробки та використання більш екологічно чистої упаковки  до 2030 року.

У 2020 році екологічна фірма Break Free From Plastic назвала Coca-Cola найбільшим забруднювачем пластику у світі. Її логотипи та бренди знаходили на 13 834 шматках викинутого пластику в 51 країні — переважно в громадських місцях, як-от парках та пляжах.

читайте также
Комментарии