Валерій Лавровський
25 апреля 2022

У США коледж запровадить курс вивчення порнографії

Вестмінстерський приватний гуманітарний коледж у штаті Юта запровадить курс вивчення порнографії — Film 300O Porn. Під час факультативних занять студенти будуть передивлятись та аналізувати порновідео. Курс пройде у наступному навчальному році — з 9 травня по 4 червня, повідомляє Fox News.

Зображення — The New York Times.

Зображення — The New York Times.

На курсі Film 300O Porn буде обговорюватись сексуалізація раси, класу та статі як експериментальна, радикальна форма мистецтва. Керівництво коледжу вважає, що зараз «жорстка порнографія популярніша за футбол у неділю»

«Наш підхід до цієї мільярдної індустрії — культурний феномен, що відображає та посилює сексуальну нерівність (але потенційно може кинути виклик сексуальним та гендерним нормам), і як вид мистецтва, що потребує серйозного осмислення. Цей курс допоможе студентам навчитися критично ставитись до впливу цифрової медіакультури», — повідомлялось в описі курсу.

Наразі предмет видалено з переліку курсів коледжу, але він все одно буде проводитись в рамках онлайн-навчання за розкладом, пише USA Today. На Film 300O зареєструвалося 14 студентів.

читайте также
Комментарии