Елеонора Чорноморченко
22 сентября 2022

У Тернополі відновлюють обов’язкове носіння масок

У Тернополі з 22 вересня відновлюють обовʼязковий масковий режим у громадських місцях і місцях масового скупчення через стрімке зростання захворюваності на коронавірус. Відповідне рішення прийняли на засіданні Тернопільського міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Зображення — Unsplash.

Зображення — Unsplash.

Такі міри прийняли, адже кількість хворих в Україні збільшується. За даними МОЗ, за минулий тиждень зафіксували понад 36 тисяч випадків, що на 13 тисяч випадків більше, ніж тижнем раніше. Тернопіль став першим містом, в якому ввели карантинні обмеження із початку повномасштабної війни.

Дотримуватися маскового режиму потрібно буде у місцях масового скупчення населення, громадському транспорті, торгово-розважальних центрах, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури і мистецтв та в релігійних установах.

Водіїв у громадському транспорті також зобов’яжуть працювати виключно в захисних масках. Також у транспорті щодня здійснюватимуть профілактичну дезінфекцію.

При здійсненні релігійних обрядів у храмах необхідно буде використовувати одноразовий посуд або засоби для дезінфекції літургійного посуду.

А от рішення щодо запровадження маскового режиму у школах прийматимуть самі заклади освіті, враховуючи поточний стан захворюваності.

читайте также
Комментарии