Валерій Лавровський
23 сентября 2022

У Канаді аеродром перетворять на житловий район

Датська студія Henning Larsen Architects, канадська студія KPMB та студія ландшафтної архітектури SLA перетворять злітно-посадкову смугу за 15 км від центру Торонто в житловий район, повідомляє Dezeen.

Забудова буде розташована навколо двокілометрової злітно-посадкової смуги, яку перетворять на «пішохідний коридор», що з’єднає громади. Планується побудувати 40 гектарів парків та будівель, де оселяться 80 тисяч людей. Згідно плану, перепрофілюють історичні памʼятки, такі як ангар аеропорту.

Під час розробки генерального плану автори проєкту поспілкувалися з понад трьома тисячами місцевих мешканців, щоб з’ясувати їх побажання до житлового району. Забудова триватиме протягом наступних 30 років. Офіційну кількість будівель має затвердити місцева влада, але загалом планується побудувати близько десяти житлових масивів.

Дуже коротко: війна поставила під загрозу нашу роботу, тому ми просимо вас допомогти й далі робити те, що в нас добре виходить, — розповідати про культуру, науку, доказову медицину та психологію, історію, архітектуру та урбаністику, права людини, секс і фемінізм. А ще якими постають ці теми при погляді крізь призму війни.

 

Як це зробити?

 

Patreon | Банка Monobank | PayPal: info@mayak.org.ua

читайте также
Комментарии