08 августа 2019

Три головні події літературного фестивалю в Одесі

Завтра в Одесі стартує літературний фестиваль «Без меж». Ми попросили його кураторку Олену Боришполець розповісти про найголовніші заходи, які не можна пропустити.

9 серпня 15.30-16.20 — презентація нового роману Bandy Sholtes «Меня нет дома»

Під час неї ви віднайдете відповіді на питання: чому професорам не рекомендують красти праски? Що говорив Джордано Бруно про фотоапарати? Чим займається невдячна свиня в ресторані? Навіщо у поїзді анальний вібратор? Хто врятує людство, коли китайці припинять виготовляти парасольки? Як звучить найгеніальніший вислів празьких таксистів? Як лаються англійські расисти? Чим відлякувати хуліганів у німецькому лісі? І чому невигідно продавати порнофільм за ціною порнофільму?

10 серпня 13.00-13.50 — дуже відверта розмова з Юрієм Володарським «Об'єднати неможливо роз'єднати»

Журнал «ШО» у контексті українського літературного процесу. Тяжка доля російськомовного інтелектуала в темні часи жорсткого світоглядного розмежування. Що переможе в боротьбі прагматизму з патріотизмом?

10 серпня 14.00-14.50 — реальна маячня з письменником Олексієм Гедеоновим «Міф єднає всіх»

Бо він пояснює, і вічний через те. Літо, серпень. Зорепад. У людей консервація. Прийшов час для розмови про те, що єднає насправді надовго — про вічність та вигадки. За розмовою намагатимемося дати ради маячні, чітко окреслити манівці та знайти вірну вигадку. Адже у вигадках ми живемо довше, значно. Неначе справжні, назавжди, бо міф…


Фінал міжнародного білінгвального конкурсу прози «Без меж» пройде в Одеському художньому музеї 9-10 серпня.

Комментарии