Саша Лоскутов
13 июля 2022

В Альбукерке встановлять пам’ятник Волтеру Вайту та Джессі Пінкману з Breaking Bad

Влада міста Альбукерке, в якому знімався серіал «Пуститися берега», планує встановити бронзові статуї двох головних героїв: Волтера Вайта та Джессі Пінкмана. Про це повідомляє The Guardian.

Фото — AMC.

Фото — AMC.

Статуї були замовлені у 2019 році творцем серіалу Вінсом Гілліганом, щоб підвищити туристичну привабливість Альбукерке.

Twitter-користувачі розкритикували рішення встановити статуї на честь вигаданих торговців наркотиками, які вбивали, щоб захистити свій бізнес у місті з сумнозвісною історією торгівлі наркотиками та високим рівнем смертельних передозувань.

Дані департаменту туризму штату New Mexico True показують, що туризм зріс після виходу шоу. У місті також з’явилися чисельні тури Breaking Bad, що пропонують відвідати деякі локації шоу, зокрема ймовірні будинки Вайта та Пінкмена.

«Пуститися берега» — це історія Волтера Вайта (Браян Кренстон), шкільного вчителя хімії, якому діагностують невиліковний рак легенів. Він зривається і пускається берега, бажаючи фінансово забезпечити майбутнє своєї сімʼї, виробляє метамфетамін, який продає його колишній ученик Джессі Пінкман (Аарон Пол). Серіал створений Вінсом Ґілліґаном, номінувався на «Еммі» і виграв по дві номінації у 2008, 2009 та 2010 роках, включаючи престижну «Найкращий актор драматичного серіалу».

 

Серіал має фільм-продовження «Ель Каміно» та спін-офф «Краще подзвоніть Солу».

читайте также
Комментарии