Саша Лоскутов
31 июля 2022

В Альбукерке встановили пам’ятник Волтеру Вайту та Джессі Пінкману з Breaking Bad

У США відкрили бронзові статуї Волтера Вайта та Джессі Пінкмана з «Пуститися берега». Їх встановили у конференц-центрі Альбукерке, у цьому місті знимався серіал. Церемонію відвідали актори, які виконували ролі культових персонажів — Брайан Кренстон й Аарон Пол. Про це повідомляє Hypebeast.

Фото — Tori McCaleb.

Фото — Tori McCaleb.

«Я дуже вдячний. Тревор Гроув — феноменальний скульптор. Я маю на увазі, що наші статуї ми справді схожі. Ми молилися, щоби не вийшов Кріштіану Роналду Кріштіану Роналду», — пожартвував Кренстон.

Фото — Tori McCaleb.

Фото — Tori McCaleb.

Автор шоу Вінс Гілліган заявив, що хоча Уолт і Джессі є «вигаданими торговцями метамфетаміном», скульптури слід розглядати як дань поваги Кренстону і Полу. Статуї були замовлені у 2019 році, щоб підвищити туристичну привабливість Альбукерке.

«Пуститися берега» — це історія Волтера Вайта (Браян Кренстон), шкільного вчителя хімії, якому діагностують невиліковний рак легенів. Він зривається і пускається береги, бажаючи фінансово забезпечити майбутнє своєї сім’ї, виробляє метамфетамін, який продає його колишній учень Джесі Пінкман (Аарон Пол). Серіал створених Вінсом Ґілліґаном, номінувався на «Еммі» і виграв по дві номінації у 2008, 2009 та 2010 роках, включаючи престижну «Найкращий актор драматичного серіалу».

 

Серіал має фільм-продовження «Ель Каміно» та спін-офф «Краще подзвоніть Солу».

читайте также
Комментарии