Елеонора Чорноморченко
20 октября 2022

В аравійській пустелі почали будівництво мегаполіса завдовжки у 170 кілометрів

На північному заході Саудівської Аравії розпочалося будівництво мегаполіса The Line — міста посеред пустелі, довжина якого становитиме 170 кілометрів. Місцева компанія Ot Sky зазнімкувала за допомогою дрону численні екскаватори, які копають широку лінійну траншею в пустелі, у якій згодом закладатимуть фундамент. Про це повідомляє Deezen.

Фото — Ot Sky.

Фото — Ot Sky.

Уряд Саудівської Аравії опублікував концепцію майбутнього мегаполісу ще на початку року, а зображення із візуалізацією — у липні. За їхнім задумом, це має бути мегаструктура із дзеркальними фасадами, яка простягатиметься на 170 кілометрів через північно-західну частину Саудівської Аравії.

Її висота становитиме 500 метрів, а ширина — 200 метрів. Впадатиме дзеркальний хмарочос у Червоне море. Всередині мегаполісу побудують житлові, торгові та розважальні зони, а також школи та парки. Під землею проведуть високошвидкісну залізничну мережу.

У новому місті мають поміститися дев’ять мільйонів людей.

Після презентації проєкту користувачі в мережі висловили сумніви щодо реалізації проєкту, а експерти критикували концепцію за її недовговічність та нежиттєздатність. Однак з нових знімків видно, що роботи у пустелі розпочалися і тривають. Повністю будівництво мають закінчити до 2025 року.

читайте также
Комментарии